Понеділок, 24.07.2017, 10:39
Вітаю Вас Зазирнувший | RSS

Вік нашого сайту
Добровеличківка - центр України
Неофіційний сайт Добровеличківки
Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Добровеличковский форум » Поиск » Поиск людей » Шукаю давню знайому на візку
Шукаю давню знайому на візку
liljaДата: Субота, 14.11.2009, 20:51 | Сообщение # 1
Той що приєднався
Статус: Offline
Допоможіть! Хочу відшукати подругу, знаю тільки адресу,а телеф.дом. змінено,-Добровеличківка, вул. Лермонтова,26- Волошина Лена. Можливо, хтось знає іі?

AnJeiДата: Понеділок, 16.11.2009, 16:12 | Сообщение # 2
Злой Модератор
lilja, спробуємо відшукати. Якого року народження, хоч приблизно, хто Ви (ми повинні людині сказати хто її шукає), де навчалась, коли.

Я состою из противоречий и крайностей. Попробуй меня не любить и ты меня возненавидишь.

liljaДата: Понеділок, 16.11.2009, 17:15 | Сообщение # 3
Той що приєднався
Привіт! Волошину Лену шукає моя мама , Света. Вони познайомились в 90-х,в Славянську в санаторіі для візочників. Минуло вже багато років,дом.тел. змінено,а мобільних тоді ще не було. Лена приблизно1972р.н.,дівочоі фаміліі не знаємо,тому то й в довідці не дають телефон. Нам би знати фамілію батьків,що проживають там. Заздалегідь дякуємо вам за допомогу!

AnJeiДата: Середа, 18.11.2009, 20:40 | Сообщение # 4
Злой Модератор
Quote (lilja)
Привіт! Волошину Лену шукає моя мама , Света. Вони познайомились в 90-х,в Славянську в санаторіі для візочників. Минуло вже багато років,дом.тел. змінено,а мобільних тоді ще не було. Лена приблизно1972р.н.,дівочоі фаміліі не знаємо,тому то й в довідці не дають телефон. Нам би знати фамілію батьків,що проживають там. Заздалегідь дякуємо вам за допомогу!

lilja, ми знайшли цю людину, яку ви розшукуєте. Так , як телефони - це особиста інформація, тут я їх не надам. Шукайте їх у приватному повідомленні та в листі на е-майл. Раді були вам допомогти.

Я состою из противоречий и крайностей. Попробуй меня не любить и ты меня возненавидишь.

liljaДата: Середа, 18.11.2009, 21:30 | Сообщение # 5
Той що приєднався
Дуже дякую!

Добровеличковский форум » Поиск » Поиск людей » Шукаю давню знайому на візку
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright Molew&Gordus © 2017 |