Понеділок, 25.09.2017, 08:18
Вітаю Вас Зазирнувший | RSS

Вік нашого сайту
Добровеличківка - центр України
Неофіційний сайт Добровеличківки
Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Lord 
Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Семь смертных грехов
Семь смертных грехов
M100Дата: Вівторок, 11.12.2007, 18:32 | Сообщение # 1
Той що приєднався
Статус: Offline
Сме́ртный грех — так в христианстве называют грехи, которые ведут к смерти души. Многие ошибочно полагают, что в данном термине имеется в виду физическая смерть, но на самом деле имеется в виду смерть духовная.

Всего смертных грехов семь (в скобках даны названия по-латыни):
1 Гордыня (Superbia)
2 Зависть (Invidia)
3 Обжорство (Gula)
4 Похоть (Luxuria)
5 Гнев (Ira)
6 Жадность (Avaritia)
7 Лень (Acedia)

Как вы считаете, это весь список грехов? Или есть ещё неписаные грехи? А может надо что то убрать из этого списка?

Свои ответы аргументируйте.

Кстати, как вы демаете, какой из этих грехов вам присущ?

Смерть -- стена
И при жизни никто
Не узнает высшей истины
Скрытой за этой стеной

LordДата: Вівторок, 11.12.2007, 20:12 | Сообщение # 2
Respect
для Християн этот список полон. Библия

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

StreetsiderДата: Понеділок, 24.12.2007, 18:21 | Сообщение # 3
Новачок
Думаю це вже все

Наш девиз непобедим!!! Возбудим и не дадим!!!

LordДата: Понеділок, 24.12.2007, 22:26 | Сообщение # 4
Respect
з другой сторони, я глянув, думав написать, шо мені такі то пункти важко преодолєть, а потом бачу... шо тіки завіттю дуже рідко страдаю, а то все кажен день....обидно однако за себе...

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

rigiy20Дата: Вівторок, 25.12.2007, 16:52 | Сообщение # 5
Новачок
Quote (Lord)
обидно однако за себе...

Не сильно переживай... Біблія написана не для наших часів і у нас не має можливості дотримуватися її... Вона вже втратила актуальність і залишилася тільки пережитком минулого від якого ми не можемо звільнитися... Може, я не прав... Слухаю....

StreetsiderДата: Вівторок, 25.12.2007, 17:53 | Сообщение # 6
Новачок
Жудко!!!!!!!!!!

Добавлено (25.12.2007, 17:53)
---------------------------------------------
Які ми грешні!!!!!!!!!!!!!

Наш девиз непобедим!!! Возбудим и не дадим!!!

LordДата: Вівторок, 25.12.2007, 22:03 | Сообщение # 7
Respect
Сірёга, схаменись!!!!!!
Quote (rigiy20)
Може, я не прав
Зміни першу букву і постав знак оклику!!!!!!

VerfuhrerДата: Вівторок, 25.12.2007, 22:21 | Сообщение # 8
Respect
з одного боку,так біблія не є досить актуальною у сучасному світі...
але ж багато людей люблять паломництво...От,наприклад,турки дуже набожні,вони моляться по6(наче) разів на день,при чому,так як потрібно:жінки або на верхівці мечеті,або позаду чоловіків...
Я до чого хиля,нехай ми грішні в цьому плані,і ти пишеш, rigiy20, шо неможливо дотримуватись цих "правил"...А от скажемо...Ти не вбиваєш людей через те,що вважаєш це гріхом,чи через те,що посадять?
smile

Геніальність міститься у простоті!

rigiy20Дата: Середа, 26.12.2007, 17:13 | Сообщение # 9
Новачок
Verfuhrer, Я не вбиваю людей тому що це аморально і не по-людськи... Яке у мене право забирати у когось життя?!?! І взагалі-то таких заповідей (не вбий, не вкради) учать нас з малечку і не тому, що так в Біблії написано, а просто так заведено...
Quote (Verfuhrer)
турки дуже набожні,вони моляться по6

кожна людина має право на самовиявлення і релігія є одним з цих проявів... Хай моляться, але звинувачувати нас за те, що ми не такі, теж не треба... У кожного своя думка і своє віросповідання

Добавлено (26.12.2007, 17:13)
---------------------------------------------

Quote (Lord)
Сірёга, схаменись!!!!!!

А ти прямо всіх заповідей дотримуєшся, ортодокс?

LordДата: Середа, 26.12.2007, 18:43 | Сообщение # 10
Respect
Quote (Verfuhrer)
Verfuhrer, Я не вбиваю людей тому що це аморально і не по-людськи... Яке у мене право забирати у когось життя?!?! І взагалі-то таких заповідей (не вбий, не вкради) учать нас з малечку і не тому, що так в Біблії написано, а просто так заведено...

Серёга, ти не повіриш, так стало заведено після прийняття християнства на Русі, до того варварообразні русичі били (і убивали) все шо бачили (варяг, евреїв...), крім того було жертвоприношення, а жертвами були геть і малі діти, ті ж русичі (до обєднаяя) грабили сусідні села, гвалтували жінок. Так було заведено. Но прийшла і на нашу зумлю блага вість. І став княз слідувать закону божому - возлюби ближнього свого, і з тих часів стало заведено так як ми знаємо, з"явилось пойняття моралі.

Quote (rigiy20)
А ти прямо всіх заповідей дотримуєшся, ортодокс?

Чесно - нє. Но це не повод казать, що я роблю правильно, я кажу тобі, що не можна (хоч це власна справа кожного) заявляти так
Quote (rigiy20)
Біблія написана не для наших часів і у нас не має можливості дотримуватися її... Вона вже втратила актуальність і залишилася тільки пережитком минулого від якого ми не можемо звільнитися...
я мав на увазі те, що біблія не просто пережиток минулого, а принципи моралі християн, а отже і нас з тобою.
Друге діло ти скажеш що ти атеїст(хоча я вже й так роблю висновки smile )

Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Семь смертных грехов
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright Molew&Gordus © 2017 |