Четвер, 23.11.2017, 22:13
Вітаю Вас Зазирнувший | RSS

Вік нашого сайту
Добровеличківка - центр України
Неофіційний сайт Добровеличківки
Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Lord 
Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Хто шо хоче від Діда Мороза? (Не в серйоз.)
Хто шо хоче від Діда Мороза?
StreetsiderДата: Понеділок, 24.12.2007, 19:48 | Сообщение # 1
Новачок
Статус: Offline
newyear

Наш девиз непобедим!!! Возбудим и не дадим!!!

LordДата: Понеділок, 24.12.2007, 22:12 | Сообщение # 2
Respect
хочу шоб мені дід мороз подарив всі ядерні бомби світу, я б їх за город вивіз і взірвав нафіг, ато мало лі якому драку в руки попадуться)

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

StreetsiderДата: Вівторок, 25.12.2007, 17:38 | Сообщение # 3
Новачок
За село вивіз а радіус дії бомб то приблизно кілометрів з 30. Сам би кивнув на той світ. biggrin

LordДата: Вівторок, 25.12.2007, 20:25 | Сообщение # 4
Respect
та якшо сотны бомб взірвать у нас за селом, то знесе геть і білорусію і турцію) про село вобще мовчу, а про себе)))))

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

StreetsiderДата: Вівторок, 25.12.2007, 20:33 | Сообщение # 5
Новачок
Ага Антон. Нас би вже не було. Взірви бомбу в тоалеті... biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Сообщение отредактировал Streetsider - Вівторок, 25.12.2007, 20:36

LordДата: Вівторок, 25.12.2007, 22:12 | Сообщение # 6
Respect
і замість людей світом правила б нова раса.... МУХИ))))))))))))))))

VerfuhrerДата: Вівторок, 25.12.2007, 22:15 | Сообщение # 7
Respect
при чому мутанти...(а може і ні))))

Геніальність міститься у простоті!

MarryConeДата: Середа, 26.12.2007, 15:43 | Сообщение # 8
Новачок
неплохие желания))) а я хочу что бы наконец то решились мои порблеммы. хотя можно всего лишь одну проблемму решить. мягко говоря в чем то похожа на Ваше желание. прибить или убить одного человечка

LordДата: Середа, 26.12.2007, 18:32 | Сообщение # 9
Respect
кого же именно?)

EugenДата: Середа, 26.12.2007, 21:16 | Сообщение # 10
Друган
Quote (MarryCone)
прибить или убить одного человечка

Я у мене тільки 2 варіанти:
1) Мене.... :D
2) І того чувачка, про якого був складений топік:"Сбежавшая невеста" :D
Ну себе відкину, просто довго прийдеться шукати, а от мужичок явно буде "потерпать" :D
------====-----------
Я б хотів:
1)Дачу в Криму
2)Квартиру в Києві ^_^
3)Сьогодні "Мазератті" бачив за 120тис. у.е - Тоже хочу.
4)Ніколи не закінчувати Університет.=)
5)"Халяву" на кожній сесії
6)Всім кучу, ну прям саму велитенську кучу здоров'я :D :D (там думаю поділимось кому скільки)
7)Грошей, не меншу кучу (тут вже вибачте ділитись не буду), хай кажуть що не в них щасття, то кажуть БЕЗТОЛКОВІ!!!! Якщо хтось незгоден, то я наведу в 2 раза більше плюсів грошей........
8)А і щоб MarryCone, помирилась з тіпком якого хоче завалити :D
Думаю все, а Якщо серйозно:
Бажаю вам всім крепкого здоров'я, випускникам побажаю вдало закінчити школу, вступити до ВНЗ, було б неоганно якщо б в той котрий самі вибрали і хотііли там вчитись, а в Новому році тільки позитив!!!!
Веселого нового року!!

!Каждому своё!
ICQ - 37732991
Mail - E_Marianov@mail.ru
-=- PreveD MedveD -=-

Сообщение отредактировал Eugen - Середа, 26.12.2007, 21:17

StreetsiderДата: П`ятниця, 28.12.2007, 13:50 | Сообщение # 11
Новачок
Quote (Eugen)
Я у мене тільки 2 варіанти:1) Мене.... :D2) І того чувачка, про якого був складений топік:"Сбежавшая невеста" :DНу себе відкину, просто довго прийдеться шукати, а от мужичок явно буде "потерпать" :D------====-----------Я б хотів:1)Дачу в Криму2)Квартиру в Києві ^_^3)Сьогодні "Мазератті" бачив за 120тис. у.е - Тоже хочу.4)Ніколи не закінчувати Університет.=)5)"Халяву" на кожній сесії6)Всім кучу, ну прям саму велитенську кучу здоров'я biggrin :D (там думаю поділимось кому скільки)7)Грошей, не меншу кучу (тут вже вибачте ділитись не буду), хай кажуть що не в них щасття, то кажуть БЕЗТОЛКОВІ!!!! Якщо хтось незгоден, то я наведу в 2 раза більше плюсів грошей........8)А і щоб MarryCone, помирилась з тіпком якого хоче завалити :DДумаю все, а Якщо серйозно:Бажаю вам всім крепкого здоров'я, випускникам побажаю вдало закінчити школу, вступити до ВНЗ, було б неоганно якщо б в той котрий самі вибрали і хотііли там вчитись, а в Новому році тільки позитив!!!!Веселого нового року!!!Каждому своё!

Аналогично!!!!!

LordДата: Субота, 29.12.2007, 22:31 | Сообщение # 12
Respect
Quote (Eugen)
Я у мене тільки 2 варіанти:1) Мене.... :D2) І того чувачка, про якого був складений топік:"Сбежавшая невеста" :DНу себе відкину, просто довго прийдеться шукати, а от мужичок явно буде "потерпать" :D------====-----------Я б хотів:1)Дачу в Криму2)Квартиру в Києві ^_^3)Сьогодні "Мазератті" бачив за 120тис. у.е - Тоже хочу.4)Ніколи не закінчувати Університет.=)5)"Халяву" на кожній сесії6)Всім кучу, ну прям саму велитенську кучу здоров'я biggrin :D (там думаю поділимось кому скільки)7)Грошей, не меншу кучу (тут вже вибачте ділитись не буду), хай кажуть що не в них щасття, то кажуть БЕЗТОЛКОВІ!!!! Якщо хтось незгоден, то я наведу в 2 раза більше плюсів грошей........8)А і щоб MarryCone, помирилась з тіпком якого хоче завалити :DДумаю все, а Якщо серйозно:Бажаю вам всім крепкого здоров'я, випускникам побажаю вдало закінчити школу, вступити до ВНЗ, було б неоганно якщо б в той котрий самі вибрали і хотііли там вчитись, а в Новому році тільки позитив!!!!Веселого нового року!!

прям рєчь толкнув))))) biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

VerfuhrerДата: П`ятниця, 04.01.2008, 17:24 | Сообщение # 13
Respect
Так,люди.З Новим роком(минувшим вже,на жаль...) і Різдвом!
Нехай рік свинки,що вже йде не повернеться до вас хвостиком,а рік криски нехай не підведе вас і допоможе здійснити все заплановане на цей рік.Будьте здорові,щасливі,розумні,кохані,закоханні.Удачі всім у цьому році. smile

LordДата: П`ятниця, 04.01.2008, 17:25 | Сообщение # 14
Respect
тхенк ю

VerfuhrerДата: П`ятниця, 04.01.2008, 18:16 | Сообщение # 15
Respect
йура велкам)))
О,Дих,а помниш,я розповідала,як ми з Марком говорили???
Давай так,а?
Со вхат воулд уои ліке то телл ме?

Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Хто шо хоче від Діда Мороза? (Не в серйоз.)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright Molew&Gordus © 2017 |