Четвер, 20.07.2017, 20:34
Вітаю Вас Зазирнувший | RSS

Вік нашого сайту
Добровеличківка - центр України
Неофіційний сайт Добровеличківки
Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Lord 
Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Чого не вистачає Добрі
Чого не вистачає Добрі
SolarisДата: Четвер, 07.02.2008, 00:37 | Сообщение # 1
Той що приєднався
Статус: Offline
Друзі, як на Вашу думку, чого не вистачає сьогодні Добровеличківці, що Вас не влаштовує і чому Ви були б раді... Висловлюйте будь ласка свої пропозиції...

Hет возвpата в пещеpы: нас слишком много.

LordДата: Неділя, 10.02.2008, 21:56 | Сообщение # 2
Respect
а що далі, ці пропозиції так і лежатимутьна цьому форумі, чи можливий їх подальший рух "угору"?))

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

SolarisДата: Понеділок, 11.02.2008, 21:23 | Сообщение # 3
Той що приєднався
... думаю, так і лежатимуть тут на форумі...

Hет возвpата в пещеpы: нас слишком много.

LordДата: Вівторок, 12.02.2008, 18:35 | Сообщение # 4
Respect
Quote (Solaris)
Висловлюйте будь ласка свої пропозиції

тоді скоріше не пропозиції, а мрії))))) biggrin biggrin

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

RogerДата: П`ятниця, 29.02.2008, 23:37 | Сообщение # 5
Той що приєднався
шоб такова написаць? Може, дэньги помогут? Чи ума начальству подкинуть? Та й людям не помешало бы

LordДата: Субота, 01.03.2008, 15:27 | Сообщение # 6
Respect
не людям, начальству, чтоб организовали отдых людям) меньшен проблем было бы

cjgskjxrfДата: Понеділок, 03.03.2008, 21:26 | Сообщение # 7
Той що приєднався
Вважаю, що, перш за все, потрібно мати хоч якісь патріотичні почуття, а не постійно розказувати, що наш Добра - повній відстой. Коли вони в нас з'являться, то тоді можна це і обговорювати. От я, наприклад, думаю, що наша Добровеличківка - гарне, важливе селище України. Хоча воно й маленьке, проте удаленьке. happy happy happy

Pugovka

PugovkaДата: Середа, 05.03.2008, 23:46 | Сообщение # 8
Друган
Нашому селищу не вистачає чистоти на вулицях і нормальних місць відпочинку. Одні "генделики", де засідають алкоголіки і наркомани... angry angry angry angry angry

Той, хто не дивиться вперед, опиняється позаду...

LordДата: Четвер, 06.03.2008, 08:00 | Сообщение # 9
Respect
Pugovka, +1
cjgskjxrf, щодо патріотизму: їздив я у картати з хлопцями з Побужжя (біля голованівська, чи десь там) ну і у них похоже селище, то там я розказував, яка Добра хароша)
А якщо казать що все круто, то так все і залишиться як є - погано(((

VerfuhrerДата: Четвер, 06.03.2008, 12:44 | Сообщение # 10
Respect
Ну...Патріотизм патріотизмом....Це також не погано...Але ж куди правду подіти?Наше селище дійсно занепадає...І це дуже сумно!
Мені здається,що занепад починається ще беручи з таких підлітків,як ми,Антон...Правда ж?І так далі...Список "чому занепадає Добра" може бути довгим-довгим...А все тому,що або керівницво прогано думає і спрямовує свої можливості і навіть обов"язки не туди,куди треба...А бо ще одне:не вистачає коштів у державі...Або ще одне:ніхто не хоче(я про підприємців і підприємства різні) вкладати тут гроші у якесь діло,бо розвитку воно може не набути...
А якщо бути патріотом,то ми найкращі і у нас,звісно,найкраще! smile

Геніальність міститься у простоті!

PugovkaДата: Четвер, 06.03.2008, 19:58 | Сообщение # 11
Друган
Ага... Краще не пишатись незрозуміло чим, а братись до діла... Правда, щось мені, особисто, не дуже хочеться... Хай дорослі про це думають... happy happy happy happy happy

LordДата: Четвер, 06.03.2008, 23:02 | Сообщение # 12
Respect
""Зачем дробить"" сказав Єльцин, і розвалив СРСР. А до того жизнь у Добрі кишила, мясо китів продавали, автобуси ходили по 4 раза в день, куди хоч і дешево, а зараз "нєзалєжні"...

PugovkaДата: Субота, 08.03.2008, 00:17 | Сообщение # 13
Друган
На це я вже відповіла, тільки не тут...

мдс71Дата: Вівторок, 06.05.2008, 08:48 | Сообщение # 14
Той що приєднався
shs Я б трішки змінив погляд і сказав по іншому: нашій Добрій не вистачає...вихованості. Можливо зі мною не погодяться інші колеги по форуму, але це так. Ви вийдіть та подивіться - скрізь гори сміття та іншого барахла. І це не приїзджають десь із Помічної нам накидати (вони смітять у себе не хуже, чим ми тут), а ми самі виносимо все на вулицю і викидаємо. А щоб підозра не падала на нас, то все несемо на сусідню вулицю, а потім при сусідах ще й можемо висказати своє"фі" по поводу бардака на тій вулиці. Нам самим потрібно засукувати рукава і братися за діло. Тим більше, що можливо, у наступному тисячолітті, наша Добро стане справжнім центром України і маси туристів ринуться сюди.

мдс71

LordДата: Вівторок, 06.05.2008, 22:27 | Сообщение # 15
Respect
я погоджуюся з думкою, особливо з тією, що
Quote (мдс71)
у наступному тисячолітті, наша Добро стане справжнім центром України і маси туристів ринуться сюди.
biggrin :D

Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Чого не вистачає Добрі
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright Molew&Gordus © 2017 |