Субота, 25.11.2017, 09:46
Вітаю Вас Зазирнувший | RSS

Вік нашого сайту
Добровеличківка - центр України
Неофіційний сайт Добровеличківки
Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Lord 
Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Чого не вистачає Добрі
Чого не вистачає Добрі
SolarisДата: Неділя, 11.05.2008, 12:45 | Сообщение # 16
Той що приєднався
Статус: Offline
Не маю нияких сумнивив, що людям необхідно себе вести простіше.. а взагалі то складне питання. ніхто з нормальних людей не хоче проживати в добрі і на то є причини...

Hет возвpата в пещеpы: нас слишком много.

LordДата: Середа, 14.05.2008, 18:31 | Сообщение # 17
Respect
Quote (мдс71)
Ви вийдіть та подивіться - скрізь гори сміття та іншого барахла.

тут ще справа в тому, що в цетрі(!!!) немає урн. Мова не про ті під магазинами, які підприємці ставлять, а про общєственні ІХ ПРОСТО НЕМА. cry того і валяється мусор де попало. Зробили б - хуже не було б.

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

EugenДата: Четвер, 15.05.2008, 10:35 | Сообщение # 18
Друган
Я б начав, "Що є в Добрі?" А от чого не хвата говорять тоді коли щось є, а у нас навіть елементарних речей нема. Можна перейменувать тему: "Давайте помріємо що б ми хотіли бачити в Добрій"

!Каждому своё!
ICQ - 37732991
Mail - E_Marianov@mail.ru
-=- PreveD MedveD -=-

slkirillovДата: Неділя, 13.07.2008, 21:42 | Сообщение # 19
Той що приєднався
Мзда,тобиш взятка,слово хоть и старинное,но более приемлемо в современном обиходе.А татары на контролируемых ими территориях подать привыкли брать biggrin сами своими набегами и мзду ни у кого ни когда просили.

...модератор...
какое это имеет отношение к теме "Чого не вистачає Добрі"?

LordДата: Понеділок, 14.07.2008, 12:32 | Сообщение # 20
Respect
Quote (slkirillov)
Мзда,тобиш взятка,слово хоть и старинное,но более приемлемо в современном обиходе.А татары на контролируемых ими территориях подать привыкли брать сами своими набегами и мзду ни у кого ни когда просили.

Это вы к чему, простите? biggrin biggrin biggrin

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

LidijaДата: Вівторок, 15.07.2008, 06:41 | Сообщение # 21
Той що приєднався
Все кто на биржах стоит и получает деньги! 2-раэа в месяц на уборку улиц --и будет прекрасне мистечко. Деньги на клумбы пусть выделяет мер, а уборку улиц отдать социалке.

Поздравляю земляков и родных Выгуляров, Кравченких и.т.д. С первой капелью,
С последней метелью,
С праздником юной Весны!
Вас поздравляем
Сердечно желаем:
Счастья, здоровья,
Удач, красоты!

LordДата: Вівторок, 15.07.2008, 12:20 | Сообщение # 22
Respect
Оно то так, только вот кто все это организует... никому до этого дела нету...

rigiy20Дата: Неділя, 07.09.2008, 18:33 | Сообщение # 23
Новачок
Знаєте, от поїхав я в Київ - і так не вистачає Добровеличківки такої як вона є... Це на місці ми перебираємо: "Того немає, а того не хочу"... Цінуйте Добру такою як вона є!!! Звичайно, є місця покраще... Але коли це гірше місце є твоїм рідним - то воно НАЙКРАЩЕ, воно ІДЕАЛЬНЕ!!!

LordДата: П`ятниця, 12.09.2008, 18:35 | Сообщение # 24
Respect
Quote (rigiy20)
Знаєте, от поїхав я в Київ

ти на письменника учишся чи шо? красіво написав)) biggrin
Quote (rigiy20)
Цінуйте Добру такою як вона є!!! Звичайно, є місця покраще... Але коли це гірше місце є твоїм рідним - то воно НАЙКРАЩЕ, воно ІДЕАЛЬНЕ!!!

LordДата: П`ятниця, 12.09.2008, 18:37 | Сообщение # 25
Respect
а по темі так мабуть так воно і є) цим добра і своєрідна - БАРДАКОМ biggrin biggrin

colorДата: Середа, 23.09.2009, 20:12 | Сообщение # 26
Той що приєднався
В повоєнні часи Добровеличківка була найбільшим осередком ткацтва. Чомуб не відновити нам сьгодні цю справу? Для цього не потрібно великих коштів, потрібно бажання. Я думаю знайдуться майстрині які передадуть свої вміння. А там можливо й держава зглянеться ,допоможе. Отож хто небайдужий одзовіться.

butterflyДата: Середа, 16.12.2009, 11:37 | Сообщение # 27
Той що приєднався
Мені, здається, Добрі не вистачає хорошого організатора, такого лідера-патріота. Прочитала форум і зрозуміла, що є баааагацько людей, що хочуть якимсь чином змінити в кращу сторону Добру; бажання є, а так званої, цілеспрямованості - нема. Адже, коли взявся за діло, то це вже, певною мірою відповідаєш за свої дії, вчинки, відстоюєш свою мету, а це все не так легко, як здається, бо є, теж, не мало людей, як ставляться до цього скептично, мовляв: "Що ти, можеш зробити?", після того в людини проявляються сумніви в своїх намірах, тому, часто-густо, лише бажанням і лишається.
Люди, моя вам порада, об,єднуйтеся, хто має однакову думку, бо разом легше щось зробити, ніж одному.

ulgenДата: Понеділок, 21.02.2011, 18:40 | Сообщение # 28
Той що приєднався
Я думаю що нам потрібен справжній гарний супермаркет, а не такий як Райповський. от АТБ наприклад і стоянку робить і парки облаштовує а то наші підприємці не переймаються містом далі порогу свого магазину. Я наприклад в інеті не можу знайти вільні земельні ділянки- тільки на околиці для розвитку бізнесу а хіба в нас в центрі міста мало землі занедбалої?

Додано (21.02.2011, 18:40)
---------------------------------------------
Щоб щось змінити на краще потрібно по перше бажати цього, по друге рекламувати свій регіон і якщо ми хочемо побачити процвітающе наше селище то без інвестицій не буде робочих місць, податків з яких і фінансуються дитсадок, освітлення, дитячі майданчики!!!!!!! Місту потрібні інвестиції!

DimonДата: Вівторок, 22.02.2011, 13:57 | Сообщение # 29
Админ
Ну, в принципе, я согласен с Вашим мнением, но есть много "НО". Во что инвестировать?
В туризм? У нас кроме камня нечего нет!
В промышленность? У нас нет газа (хоть и не основной фактор).
В торговлю (вроде идеи о АТБ)? Сейчас торговых точек море, в маркет ходить будут только есль цена-качество возьмут верх, что думаю не очень просто...

P.S. Можно подумать, что я пессимист, но это не так. Я реалист! shades

По соотношению цена/качество халявное пиво не имеет конкурентов

Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Чого не вистачає Добрі
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Copyright Molew&Gordus © 2017 |