Четвер, 23.11.2017, 22:07
Вітаю Вас Зазирнувший | RSS

Вік нашого сайту
Добровеличківка - центр України
Неофіційний сайт Добровеличківки
Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Lord 
Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Чи багато патріотів на Україні?
Чи багато патріотів на Україні?
EugenДата: П`ятниця, 18.04.2008, 02:02 | Сообщение # 16
Друган
Статус: Offline
Патріот! - кожен з вас патріот! Ви коли дивитесь мач "Збірна Украіни" проти "Ніегрії" ви ж не за "Зімбабве" боліїтье??:) ЧИ коли Кличко дає повухам комусь ...... Кожен тут патріот, моя думка що просто не кожен знає точного значення цього слова... Патріот не означає безголова "зомбована", як деякі сказали людина. Можна сидіти вдома на дивані і бути більшим патріотом ніж ті хто стояли на Майдані! Є інстинкт "стада" коли один кричить а всі за ним ломляться! От це не патріотизм!
З.І Lord, Ну ти і злий модератор! wink
На одному форумі у Адміна була приписка: "Сервер(в нашому випадку форум) держитса на двух больших черепахах, которые питаютса душами забаненых":) smile Зроби і собі таку:)

!Каждому своё!
ICQ - 37732991
Mail - E_Marianov@mail.ru
-=- PreveD MedveD -=-

LordДата: П`ятниця, 18.04.2008, 15:22 | Сообщение # 17
Respect
Приписку - обов"язково зроблю))) нащёт патріотизму ти правий, але, мені здається є два вида патріотів: одні люблять свою країну, а другі, не просто люблять, а й роблять щось таке, від чого країні є користь.

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

EugenДата: Неділя, 20.04.2008, 19:40 | Сообщение # 18
Друган
Quote (Lord)
другі, не просто люблять, а й роблять щось таке, від чого країні є користь.

На 100% згоден! І тепер зустрічне запитання, - "Ви відносите себе до таих людей, котрі готові щось зробити для країни?"

!Каждому своё!
ICQ - 37732991
Mail - E_Marianov@mail.ru
-=- PreveD MedveD -=-

LordДата: Понеділок, 21.04.2008, 17:29 | Сообщение # 19
Respect
Особисто я - так, але якщо робити, то вже конкретно!!))) але стояти десь на демонстраціях...навряд

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

VerfuhrerДата: Вівторок, 22.04.2008, 12:36 | Сообщение # 20
Respect
no а я,скоріше "ні", ніж "так"... dry sad здається,що не буде з мене патріота палкого... schmoll

Геніальність міститься у простоті!

LordДата: Вівторок, 22.04.2008, 14:05 | Сообщение # 21
Respect
Quote (Verfuhrer)
патріота палкого

ну палкого і з мене не буде. Взагалі я спиймаю, наскільки я зрозумів, саме слово "патріот" інакше ніж ти)

LordДата: Понеділок, 28.04.2008, 21:59 | Сообщение # 22
Respect
ось що ще я можу сказати про патріотизм: патріотизм це это ознака індивідуальної та суспільної свідомості, що виражається в глибокій та щирій любові до своєї Вітчизни (малої та великої, загальнонаціональної), до свого народу, природи, історії, духовної та матеріальної культури, своєї країни, і поряд з цим, це ще й визнання приорітету інтересів своєї країни перед інтересами інших країн. Націоналізм же, це почуття любові деякої людини до своєї етнічної групи, народу, нації. Звісно, так і повинно бути, але націоналізму можна дати ще одне визначення: визнання приорітету інтересів своєї нації перед інтересами інших націй..
Тому патріотиз, це є значно ширше, так би мовити дружніше поняттня, по відношенню да своїх співвітчизників.
Більшість же лозунгів які звучать із уст політичних діячів, носять націоналістичнй характер, нажаль, а не патріотичний...

З.І. повернувся до цієї теми тому, щоб дати змогу переконатися людям, ким вони є.

мдс71Дата: Понеділок, 26.05.2008, 13:35 | Сообщение # 23
Той що приєднався
Що таке патріотизм? Цього ВЖЕ ніхто не знає. З точки зору історії у нас, українців, цього патріотизму не повинно бути. Адже з усього часу існування нашої нації ми завжди були під владою інших держав. І боролися за незалежність одиниці. 90 % усіх інших - сумлінно працювали на когось або жили по принципу "моя хата з краю..." І нинішні події в державі це підтверджують. Ми скоро станемо сателітом якоїсь держави.

мдс71

LordДата: Понеділок, 26.05.2008, 18:01 | Сообщение # 24
Respect
Quote (мдс71)
Адже з усього часу існування нашої нації ми завжди були під владою інших держав.

і були патріотами цих держав - більшість, "національно ж свідомі люди" - нацоналісти патріотами тих держав не були...

Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Чи багато патріотів на Україні?
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Copyright Molew&Gordus © 2017 |