Четвер, 23.11.2017, 22:02
Вітаю Вас Зазирнувший | RSS

Вік нашого сайту
Добровеличківка - центр України
Неофіційний сайт Добровеличківки
Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Lord 
Добровеличковский форум » Общение » Балачка » "Євробачення-2007,2008"
"Євробачення-2007,2008"
LordДата: Вівторок, 01.04.2008, 15:32 | Сообщение # 16
Respect
Статус: Offline
Quote (Verfuhrer)
Мені Лорак подобається.Вона не дура...:)

мені тоже, можна сказать в квадраті подобається)))
Quote (Verfuhrer)
Він не поганий виконавець,також.

може воно й так, но пісні мене його клинять, та й він сам... трохи)

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

VerfuhrerДата: Вівторок, 01.04.2008, 20:22 | Сообщение # 17
Respect
у кожного свої смаки і уподобання,але погодься,Антон,він досить успішний як виконавець "який усіх клинить",типу тебе.Міша Поплавський чогось же ж не їздив на Євробачення і не зайняв 2місце,так?Він,як на мене,досить успішно розмістився на зірковому схилі...І заробляє також "прілічно",хоча й клинить...
Нонсенс! happy

Геніальність міститься у простоті!

LordДата: Середа, 02.04.2008, 19:37 | Сообщение # 18
Respect
Quote (Verfuhrer)
Міша Поплавський чогось же ж не їздив на Євробачення

не дивлячись на це про нього дуже багато говорять, так само як і про Черновецького, вони хоть і не нравляться людям, але чогось вони актуальні серед людей)

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

VerfuhrerДата: Четвер, 03.04.2008, 15:34 | Сообщение # 19
Respect
приблизно те ж саме іпро Білана...Він хоч.і клинить багатьох,але багато його слухають,він досягає успіхів,про нього,в кінці-кінців,говорять!!!
Ну,ми один одного зрозуміли...

Геніальність міститься у простоті!

PugovkaДата: Четвер, 03.04.2008, 21:45 | Сообщение # 20
Друган
Короче, в кожного свої думки. Головне, що в цьому році не їдуть такі виконавці, як "Гринджоли". Ані Лорак або виграє, або займе призове місце. А Біланчик, як би це не було неприємно, продує, бо пісня скучна і він вже "прогорів". smile smile smile smile

Той, хто не дивиться вперед, опиняється позаду...

LordДата: Четвер, 03.04.2008, 22:19 | Сообщение # 21
Respect
Quote (Pugovka)
А Біланчик, як би це не було неприємно, продує, бо пісня скучна і він вже "прогорів".

молодець! Це дуже добре, що ти в цьому впевнена, в тебе дуже гарні прогнози) як у наших метеорологів (прогнозують безхмарність, а надворі дощ). Так що ти можеш писати все що завгодно, на мою думку, це на підсумки не вплине)

PugovkaДата: Четвер, 10.04.2008, 10:49 | Сообщение # 22
Друган
Я не впевнена,але мені цього дуже хотілося б. Я з мамою дуже великі шанувальники цього конкурсу, кожного року спостерігаємо за всіма подіями навколо "Євробачення" і вболіваємо за наших учасників. До речі, я знаю,що є такий метод голосування за учасників країн-сусідок.Як ви вважаєте,чи правильно це? Моя мама кожного року принципово обирає одну або інколи дві композиції, які дійсно їй подобаються і голосує за них. Але більшість українців голосують за Росію, Білорусію і т.д. Тоді виходить, що результати голосування більше залежить від кількості населення країни, ніж від майстерності виконавця ?.

LordДата: Четвер, 10.04.2008, 21:20 | Сообщение # 23
Respect
Quote (Pugovka)
До речі, я знаю,що є такий метод голосування за учасників країн-сусідок.

Метода такого не знаю, це вже вигадки слухачів, але те, що голосують кожен хто за кого хоче, крім свойого кандидата, це я знаю, тому геть не факт,
Quote (Pugovka)
що результати голосування більше залежить від кількості населення країни, ніж від майстерності виконавця

PugovkaДата: П`ятниця, 11.04.2008, 08:12 | Сообщение # 24
Друган
Якщо ти такого метода не знаєш, це не означає , що його не існує. Саме з тієї причини, що не можна голосувати за учасника зі соєї країни, багато хто голосує за учасників країн-сусідок. Як тоді пояснити, що кожного року населення таких , наприклад, країн як Італія, Іспанії, Греція та ін., де багато наших заробітчан , віддають свої голоси за наших виконавців ? Невже можна припустити , що італійці дуже добре обізнанні з творчістю Тіни Кароль, Ані Лорак ? Коли в минулому році в Росії був піднятий гвалт навколо пісні-учасниці "Євробачення" від Сердючки, можна припустити , що все це було зроблено все з тією ж метою-- щоб росіяни не проголосували за Україну. Цього року відбувається те ж саме. Тільки вже цього разу піднімається скандал навколо Кіркорова як продюсера нашої Кароліни.

LordДата: П`ятниця, 11.04.2008, 15:21 | Сообщение # 25
Respect
Quote (Pugovka)
Як тоді пояснити, що кожного року населення таких , наприклад, країн як Італія, Іспанії, Греція та ін., де багато наших заробітчан , віддають свої голоси за наших виконавців ?

Тобто ти стверджуєш, що Україна межує з Італією, Іспанією, Грецією?.. мдя. якщо ні, то яке відношення вони мають до цього методу?))) я тобі от що скажу: я вперше чую про цей метод, і я більш ніж впевнений, що таких як як безліч, тому вважати,
Quote (Pugovka)
результати голосування більше залежить від кількості населення країни, ніж від майстерності виконавця ?
ніяк не можна.
Quote (Pugovka)
Коли в минулому році в Росії був піднятий гвалт навколо пісні-учасниці "Євробачення" від Сердючки, можна припустити , що все це було зроблено все з тією ж метою-- щоб росіяни не проголосували за Україну. Цього року відбувається те ж саме. Тільки вже цього разу піднімається скандал навколо Кіркорова як продюсера нашої Кароліни.

Є така пречудова приказка: ""поганому танцору і ноги заважають"" в нашому випадку там не тільки ноги) і що мені найбільше не подобається в усіх нас - українцях, так це перекласти свою недоработку чи вину на когось.

PugovkaДата: Субота, 12.04.2008, 08:31 | Сообщение # 26
Друган
Приклад з Італією, Іспанією та ін. я привела як країни , де багато наших людей на заробітках. Прикладом країн-сусідок,що голосують за наших учасників може бути Польща.

LordДата: Субота, 12.04.2008, 17:40 | Сообщение # 27
Respect
Quote (Pugovka)
Прикладом країн-сусідок,що голосують за наших учасників може бути Польща.

ні в кого немає гарантії, що польща одноголосо проголосує за Україну, більш того, я в певнений в протилежному
Quote (Pugovka)
Приклад з Італією, Іспанією та ін. я привела як країни , де багато наших людей на заробітках

і все ж я не поняв, чого ти це приводиш в приклад того твого методу...

PugovkaДата: Субота, 12.04.2008, 18:40 | Сообщение # 28
Друган
Ну, наших українців багато за кордоном, заробітчан. Наприклад, в Канаді, Італії, Іспанії, Росії... Звісно ж, українці, що за межами України будуть голосувати за українських виконавців. Так само і заробітчани із Росії та інших країн. Треба обирати такого виконавця, який дійсно талановитий, а не такого, який обирається за допомогою своїх земляків, які в момент проведення "Євробачення" знаходяться за кордоном. Це не зовсім чесно і об'єктивно.Тепер ти зрозумів, що я мала на увазі?

LordДата: Неділя, 13.04.2008, 17:57 | Сообщение # 29
Respect
Quote (Pugovka)
Треба обирати такого виконавця, який дійсно талановитий, а не такого, який обирається за допомогою своїх земляків, які в момент проведення "Євробачення" знаходяться за кордоном. Це не зовсім чесно і об'єктивно.

до чого тут твій метод...
Quote (Pugovka)
Звісно ж, українці, що за межами України будуть голосувати за українських виконавців. Так само і заробітчани із Росії та інших країн.

російські заробітчани будуть голосувати за Росію)

PugovkaДата: Вівторок, 15.04.2008, 13:38 | Сообщение # 30
Друган
Та хіба ж тобі не зрозуміло?!!!!!!!... На всьому ти починаєш суперечку...Ти спиш, коли йде конкурс, а тепер мені щось тут доказуєш. Якщо не знаєш такого методу, то дізнайся ж ти нарешті angry angry angry angry angry

Добровеличковский форум » Общение » Балачка » "Євробачення-2007,2008"
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Copyright Molew&Gordus © 2017 |