Четвер, 23.11.2017, 22:11
Вітаю Вас Зазирнувший | RSS

Вік нашого сайту
Добровеличківка - центр України
Неофіційний сайт Добровеличківки
Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Lord 
Добровеличковский форум » Общение » Балачка » "Євробачення-2007,2008"
"Євробачення-2007,2008"
LordДата: Вівторок, 15.04.2008, 18:33 | Сообщение # 31
Respect
Статус: Offline
об"ясняю для тебе ж те, що ти ж "сказала":
""""Звісно ж, українці, що за межами України будуть голосувати за українських виконавців. Так само і заробітчани із Росії та інших країн"""" адекватне розуміння: наші люди будуть голосувати за наших, так само, як і наші люди [за наших] будуть голосувати заробітчани із Росії. не знаю що ти хотіла сказати, но сказала ти це, тому задумайся над тим, як правильніше формулювати свої думки
Quote (Pugovka)
Якщо не знаєш такого методу, то дізнайся ж ти нарешті

при чому в методі голосування за країн сусідок може бути ураїнська діаспора. НЕ УХИЛЯЙСЯ ВІД ЗАПИТАННЯ, а скажи, яке має відношення наша діаспора конкретно ДО МЕТОДУ ГОЛОСУВАННЯ ЗА КРАЇН-СУСІДОК (сорі за капс), що ти так сильно намагалася доказати в останніх постах

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

PugovkaДата: Середа, 16.04.2008, 19:27 | Сообщение # 32
Друган
Думки я якраз формулюю правильно, а якщо ти не розумієш, то я, повір, в цьому не винна. Від відповіді не ухиляюсь. Мені здається, я все чітко й лаконічно написала. Ще раз повторюсь, не розумієш, що я хотіла сказати, твої проблеми. Вибачай, друже...

Добавлено (16.04.2008, 19:27)
---------------------------------------------
До речі, помітила, що ти постійно спричиняєш конфлікти. Невже ти не любиш спокійного, тихого, мирного життя? Будь спокійнішим. І якщо в тебе невдалий день, то не зривай себе на інших. В кожного свої проблеми і негативні ситуації в житті, проте якщо кожен буде показувати поганий настрій, то Земля перестане бути круглою. Як казав один мультяшний герой:"Спокойствие, только спокойствие..." smile smile smile

Той, хто не дивиться вперед, опиняється позаду...

LordДата: Середа, 16.04.2008, 22:30 | Сообщение # 33
Respect
Quote (Pugovka)
Думки я якраз формулюю правильно

ну це дивлячись які думки, ти могла б і по молдавські написать, було б правильно, но незрозуміло, ти б писала краще не так як тобі зрозуміло, а так як людям зрозуміло
Quote (Pugovka)
Від відповіді не ухиляюсь.

smile smile smile мені тебе щиро жаль) я тобі поставив два запитання, не хочеш - не відповідай, але казати при цьому, що ти не ухиляєшся від відповіді.... це вже вибач...
Quote (Pugovka)
До речі, помітила, що ти постійно спричиняєш конфлікти.

Зайди сюда, сюда, сюда ну і звісно сюда, і поуважніше придивись, хто створює конфліктні ситуації.
Quote (Pugovka)
Невже ти не любиш спокійного, тихого, мирного життя? Будь спокійнішим. І якщо в тебе невдалий день, то не зривай себе на інших. В кожного свої проблеми і негативні ситуації в житті, проте якщо кожен буде показувати поганий настрій, то Земля перестане бути круглою. Як казав один мультяшний герой:"Спокойствие, только спокойствие..."

перше шо скажу по цьому поводу - хто про шо. друге - не учи жить, немало було таких "учителів" і я бачу чим вони зараз живуть. такшо і без твоїх п"яти копійок мені хватає такого життя, яке мені задовольняє.
Quote (Pugovka)
проте якщо кожен буде показувати поганий настрій, то Земля перестане бути круглою.

дуже тонкий юмор... а значить острий... wink wink wink
Quote (Pugovka)
Як казав один мультяшний герой:"Спокойствие, только спокойствие..."

ти б мені лучше не Карлсона цитувала, а Карла Маркса, Енгельса, Лєніна, ну на крайняк Арістотеля.

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

LordДата: Середа, 16.04.2008, 22:31 | Сообщение # 34
Respect
пропоную закрити тему - вона ісчерпалась

PugovkaДата: Четвер, 17.04.2008, 07:57 | Сообщение # 35
Друган
Якраз всім зрозуміло, а до тебе чомусь не доходить. Ще раз напишу, не розумієш, що людина хоче до тебе донести, вибачай... Не переводь свої вади на щось чи на когось іншого.
В темі про патріотів я створила не конфлікт, а написала чистісіньку правду. А якщо ти не любиш, коли "правда ріже очі", то це вже таке... Твоє особисте питання. Вийшовши із дискусій, я точно зрозуміла, що патріотом ти явно не являєшся. Ти абсолютно не любиш свою країну. Що так зачепило тебе в цій правді? Твоя самозакоханність?
В темі про професію мені теж було неприємно, коли ти почав чіплятись до слів. Я лише одне запитання не до теми задала. А чому ж тоді тут ми вже по кілька запитань не до теми задавали один одному? Ти тільки зараз запропонував закрити тему.
Одного не розумію, що так образило тебе в темі про тест? Цікаво...

А от в темі про Євробачення якраз ти і став ініціатором суперечки. Ти ж не чув ні пісні нашої Кароліни, ні пісні Діми. Якби я не знала, я б не писала б того, в чому невпевнена. Ну явно видно, що в нього пісня не зовсім підходить. Мелодія геть не запам'ятовується. Це я кажу як людина не росіянка і не українка. Також не буду дуже розхвалювати й пісню Ані Лорак, проте вона хоча б весела, незабутня. Звісно ж, в Білана кліп на пісню непоганий зроблено, проте якщо пісня не дуже, то й кліп не врятує. Звісно ж, не хочу образити фанів Білана, але якщо б ви почули пісні, ви б зрозуміли мене. Мені, взагалі-то, й самій Білан подобається, проте пісня все ж не дуже. Я думала, що Росія не бульше здатна.
Я тебе не навчаю життю. Боже збав!!! Ще б я такого розумного хлопчака вчила... Просто, коли це вже напряму відноситься до мене,то я вже починаю щось казати. Надоїло мені вже постійно сперечатись з тобою. От я й вирішила хоч трішки тобі щось написати на цю тему. І ніяких 50-ти копійок я тобі в життя не вставляла. І інформації про твоїх "вчителів" я не потребую і до них не відносюсь...
А що стосується того, що ти назвав тонким чи гострим гумором, то я й не збиралась тут жартувати. Написала те, що може статись й насправді, якщо побільшає таких людей, які шукають нещастя й конфліктів на свою голову.
До речі, ти теж не вчи, що й коли мені казати чи цитувати. Мультики створювали розумні, освічені люди, які знають, що й кому радити. Отже, здавалося б, слова мультяшного героя, проте скільки в них змісту і користі як для дітей, так і для дорослих.
Коротше, підтримую те, щоб закрити тему. Ти, звісно ж, вибачай, що я в деяких місцях і дійсно ображала тебе, проте й ти не святий. Ми явно не люди, які зходяться характерами. Проте завжди можна знайти компроміс. ще раз вибачай. Пропоную перемир'я. ah ah ah ah ah ah meeting meeting meeting ok ok shy shy sleep surrender surrender thumbup up unsure victory yes

Добавлено (17.04.2008, 07:57)
---------------------------------------------
Вибач, 5-ти копійок

Той, хто не дивиться вперед, опиняється позаду...

LordДата: Четвер, 17.04.2008, 18:25 | Сообщение # 36
Respect
Quote (Pugovka)
Якраз всім зрозуміло, а до тебе чомусь не доходить.

мені от цікаво звідки ти знаєш??.. те що всі мовчать, це не значить що зрозуміло, це скоріше значить, що вони або не сер"ёзно відносяться до твоїх слів, або їм просто не цікаво
Quote (Pugovka)
В темі про патріотів я створила не конфлікт, а написала чистісіньку правду. А якщо ти не любиш, коли "правда ріже очі", то це вже таке... Твоє особисте питання. Вийшовши із дискусій, я точно зрозуміла, що патріотом ти явно не являєшся. Ти абсолютно не любиш свою країну. Що так зачепило тебе в цій правді? Твоя самозакоханність?В темі про професію мені теж було неприємно, коли ти почав чіплятись до слів. Я лише одне запитання не до теми задала. А чому ж тоді тут ми вже по кілька запитань не до теми задавали один одному? Ти тільки зараз запропонував закрити тему.Одного не розумію, що так образило тебе в темі про тест? Цікаво...

а ти ще кажеш про гірку правду, яка ріже очі... сама ж "сплигуєш", в упор не замічаєш очевидного

LordДата: Четвер, 17.04.2008, 18:25 | Сообщение # 37
Respect
Quote (Pugovka)
Ти ж не чув ні пісні нашої Кароліни, ні пісні Діми.

ну да, ти може скажи коли я стригся останній раз, чи наприклад коли нові туфлі купив... чи щось в цьому роді. Хтозна, можливо серед нас є ясновидящі.
Quote (Pugovka)
Ну явно видно, що в нього пісня не зовсім підходить.

тобі. крім тебе в світі ще 6 млрд. людей
Quote (Pugovka)
Також не буду дуже розхвалювати й пісню Ані Лорак, проте вона хоча б весела, незабутня. Звісно ж, в Білана кліп на пісню непоганий зроблено, проте якщо пісня не дуже, то й кліп не врятує. Звісно ж, не хочу образити фанів Білана, але якщо б ви почули пісні, ви б зрозуміли мене. Мені, взагалі-то, й самій Білан подобається, проте пісня все ж не дуже.

це суб"єктивна, а не об"єктивна думка - твоя власна, і це ще ЗОВСІМ не означає, що так і є
Quote (Pugovka)
Я думала, що Росія не бульше здатна.

пропоную не розпалювати міжнаціональні конфлікти. я здається говорив, що за таке бан
Quote (Pugovka)
А що стосується того, що ти назвав тонким чи гострим гумором, то я й не збиралась тут жартувати. Написала те, що може статись й насправді, якщо побільшає таких людей, які шукають нещастя й конфліктів на свою голову.

ну це звісно тоже версія, але шанс, що планета Земля стане плоскою надзвичайно малий (не дивуйся)
Quote (Pugovka)
До речі, ти теж не вчи, що й коли мені казати чи цитувати. Мультики створювали розумні, освічені люди, які знають, що й кому радити. Отже, здавалося б, слова мультяшного героя, проте скільки в них змісту і користі як для дітей, так і для дорослих.

ти коли востаннє дивилася Карлсона??? ти пам"ятаєш в якому контексті він це сказав??? щось не видно...
дивись як знаєш, якщо є повод для перемир"я (за твоєю версією) то отже була й "війна". - виходить ти це так оцінюєш

LordДата: Четвер, 17.04.2008, 18:28 | Сообщение # 38
Respect
...модератор...

друге поперредження
Quote (Pugovka)
В темі про патріотів я створила не конфлікт, а написала чистісіньку правду. А якщо ти не любиш, коли "правда ріже очі", то це вже таке... Твоє особисте питання. Вийшовши із дискусій, я точно зрозуміла, що патріотом ти явно не являєшся. Ти абсолютно не любиш свою країну. Що так зачепило тебе в цій правді? Твоя самозакоханність?

ТЕМУ ЗАКРИТО
обговорення можна продовжити у флуділкі

Добровеличковский форум » Общение » Балачка » "Євробачення-2007,2008"
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

Copyright Molew&Gordus © 2017 |