Субота, 25.11.2017, 09:41
Вітаю Вас Зазирнувший | RSS

Вік нашого сайту
Добровеличківка - центр України
Неофіційний сайт Добровеличківки
Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Lord 
Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Да пошли вы с вашей Украиной!
Да пошли вы с вашей Украиной!
LordДата: Понеділок, 07.07.2008, 23:11 | Сообщение # 16
Respect
Статус: Offline
Quote (Verfuhrer)
Кажеш Наполеон,Гітлер...То ти ж не німець чи фреанцуз!..А за нашнарод тобі!А ти мені за лєвих.Тема називається "да пошли ви с вашей Украиной"а не Францією чи Німеччиною.

знаєш, до Наполеона у французів теж нікого не було, і вони мабуть думали, що і не буде.
Quote (Verfuhrer)
У нас тут також деякі "намагаються"І що з того виходить? Хай би краще й не пробували,а то тоді вони "Живуть",а ми бідуємо,бо вони,бач,намагались. Quote (Lord)

нічого вони не намагаються - це все театр
Quote (Verfuhrer)
Філософії про "ніколи" не треба.

це відповідь на таку ж філософську річ, яку толкнула ти, про те
Quote (Verfuhrer)
Такого не було й не буде.

Quote (Verfuhrer)
добре,лідирує вона в цьому.То по рівню життя чомусь же ж не лідирує?Чи ти гордися тим,що багатих дядь і тьоть лєксуси на Ламбоджині і ми завдяки їм лідируємо.Ти цим гордися?

я просто показую, яка вона ""убога"", і як нам в голову вбили (не образа а факт) що наша країна убога була і буде... це не так, Вони просто на цьому наживаються...
Quote (Verfuhrer)
Ти що не розумієш?

як з цим жити

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

VerfuhrerДата: Середа, 09.07.2008, 23:17 | Сообщение # 17
Respect
Quote (Lord)
таку ж філософську річ, яку толкнула ти, про те Quote (Verfuhrer) Такого не було й не буде.
Це,по-твоєму філософія? biggrin Не сміши...
Quote (Lord)
нам в голову вбили
нічого нам в голову не вбивали.Так і є.Ми-ніхто.А ну спробуй поїхати кудись і вирішити самотужки якусь проблему.В нашій країні тільки у людей з високими чинами все виходить,а ми-ніхто і мали вони нас на увазі...
мені за шо обідно,так це за те,що приїжаєш,наприклад,у велике місто і одразу стаєш ніким,бо там таких як ти мільйон(и).Помагають тільки "своїм",а на інших начхати.
Quote (Lord)
як з цим жити

дійсно,як з цим жити,я не знаю....
Quote (Lord)
і вони мабуть думали, що і не буде.
мабуть чи не мабуть-то діло їхнє.Вони зустріли свого "лицаря" Наполеона ще хто зна коли,а в нас з роду-віку героїв такого масштабу не було.А у наше сьогодення ти надієшся на те,що буде хтось подібний Наполеону?...Да..
Наполеон у них був ще у середніх віках,а зараз вони уже члени ЄС,Європа,понімаєш...А ми?
Коли нам наздоганяти все це?
У них все почалось ще з середніх віків,а то й раніше,а нам що ж тепер,наздоганяти???
Коли це буде?!
Ти просто вперся на своєму.Хочеш доказати,що в нас все так класно,все добре,жодних проблем.Що скоро прийде хтось і врятує наші дупи.Ага...Ну жди,раз ти в це віриш!
А я-не дуже.
Не подобається мені наше становище.
я при першій нагоді поїду з цього жаху і постараюся не повернутися,щоб хоч мої діти з самого дитинства не знали шо це таке "Український рай"

Геніальність міститься у простоті!

LordДата: Четвер, 10.07.2008, 00:36 | Сообщение # 18
Respect
про розмову вцілому ми одне й те ж саме один одному доказуємо) тобто думки збігаються, а ти споримсь...
Quote (Verfuhrer)
Да..Наполеон у них був ще у середніх віках

ну нє... наполеон в началі 1800-тих
Quote (Verfuhrer)
Коли нам наздоганяти все це?

так ми і пізніше начали, вони год на 500 раніше, все ще попереду.
Quote (Verfuhrer)
Хочеш доказати,що в нас все так класно,все добре,жодних проблем

не хочу, і не збираюсь
Quote (Verfuhrer)
Що скоро прийде хтось і врятує наші дупи.

я не чекаю, просто я обсуждаючи думки людини з 1-го топіка, дивуюся пофіговості і бездіяльності... я про те що ми можемо жити краще, і замість того щоб щось міняти він смивається...

Царь-батюшка, татары пришли... Мзду просят! - Мзду?! Пиши мой указ... Дать татарам мзды!

VerfuhrerДата: П`ятниця, 11.07.2008, 12:14 | Сообщение # 19
Respect
Quote (Lord)
ну нє... наполеон в началі 1800-тих

яка взагалі,різниця коли він був!?В них зараз є те,чого не маємо ми!!!От що найголовніше!
Quote (Lord)
не хочу, і не збираюсь
а шо тоді ти мені доказуєш?Шо до влади хороший дядя прийде?Треба трошки почекати...
Quote (Lord)
я не чекаю, просто я обсуждаючи думки людини з 1-го топіка, дивуюся пофіговості і бездіяльності... я про те що ми можемо жити краще, і замість того щоб щось міняти він смивається...

не знаю,що сказати з цього приводу...Звичайно ж,легше "смитися"..А що йом самотужки робити? dry

Геніальність міститься у простоті!

LordДата: Субота, 12.07.2008, 12:40 | Сообщение # 20
Respect
Quote (Verfuhrer)
не знаю,що сказати з цього приводу...Звичайно ж,легше "смитися"..А що йом самотужки робити?

ну змиватися це останнє діло...

Пропоную трохи притихти (нам обом), бо це починає переходити у флуд...

Добровеличковский форум » Общение » Балачка » Да пошли вы с вашей Украиной!
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Copyright Molew&Gordus © 2017 |