Середа, 29.01.2020, 08:33
Вітаю Вас Зазирнувший | RSS


Добровеличківка - центр України
Неофіційний сайт Добровеличківки
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Розділи новин
Посміхнися
Це цікаво
Фільми ONLINE
Технології
Загальне
Прекрасне
Новини сайта
Тусовочки
Новини Доброї та району
Новини Кіровоградщини
Іграшки
Привітання
Сюди пишемо тільки привітання !
Смачненьке
Демотиваторы
Політика
Наше опитування
Ваш домашній улюбленець(можна вибрати кілька відповідей):
Всього відповідей: 88
Міні-чат
Головна » 2009 » Квітень » 16 » Є така організація !!!
Є така організація !!!
16:09


ІСТОРИЧНИЙ НАРИС
„Казначейство на Добровеличківщині”

Історія зародження, становлення і розвиток казначейства надзвичайно багата і тривала.
Термін «казначейство» походить від поняття «казна», яке в перекладі з тюркської означає сукупність фінансових ресурсів держави. Казначейство в перекладі з англійської означає скарб, цінність. Казна в широкому розумінні - це багатство держави, до якого включалися, крім детально перерахованих доходів, золото, коштовне каміння і метали, а також усі види сільськогосподарської продукції. У найстаріших рукописах зазначається, що армія і казна найважливіші інструменти в руках монархії, тому вони мусять бути під прямим контролем керівника держави.
Історично казначейство виконувало кілька функцій:
- відповідало за збереження багатства держави;
- було місцем, куди збиралися платежі в державі і з якого держава здійснювала виплати;
- відповідало /під королівським наглядом/ за карбування монет;
- виконувало функцію облікового відомства.

З часом функції казначейства в різних країнах змінювалися з урахуванням національних особливостей його діяльності. Наявність окремого уповноваженого органу в системі виконавчої влади, який покликаний відповідати за здійснення та формування державної фінансової політики, - це закономірність для всіх епох і країн.
Казначейство як структура для нашої держави не нова. Казначейство як спеціальний державний фінансовий орган, що здійснює касове виконання державного бюджету, було засновано 1822 року, коли у складі Міністерства фінансів Росії було створено Департамент державного казначейства. Йому були підпорядковані місцеві органи - губернські та повітові казначейства. Усі зібрані казначейською системою доходи записувалися на єдиний рахунок у Державному банку.
Після набуття Україною статусу незалежності, в період економічної кризи, спаду виробництва, як наслідок панувала криза платежів, що привело до відсутності коштів на рахунках підприємств, організацій, бюджетних установ. Саме внаслідок приховування прибутків від оподаткування, порушення комерційними банками нормативів відрахувань від загальнодержавних податків, зборів та обов'язкових
платежів між державним і місцевим бюджетами, встановлених Верховною Радою України, комерційні банки безпідставно затримували перерахування належних коштів до державного бюджету. За таких умов постало питання оперативного управління бюджетними коштами, спрямування їх на першочергові соціально-економічні потреби, що можливо було здійснити лише через створення нової структури з налагодженим прозорим механізмом виконання державного бюджету. То¬му 27 квітня 1995 року Указом Президента України за № 335/95 було створено Державне казначейство України.
Що можна розповісти про казначейство на Добровеличківщині? З історичних даних нам відомо що такого органу як казначейство в нас не було, але в середині 19 ст. був створений земський орган управління, який надавав кредити незалежним власникам земельних наділів для подальшого розгортання виробництва сільськогосподарської продукції.
На Добровеличківщині в ті часи проживав поміщик П.Д.Ревуцький він же був і членом Державної Думи, тайним радником царя. Поміщик Ревуцький і видавав кредити своїм селянам для ведення господрства на своїх земельних ділянках, а також щоб змогли придбати знаряддя праці. Хто не правильно використовував гроші які видавались з його казни

він робив їх вічними кріпаками . Відомі такі факти, що на гроші видані паном Ревуцьким були збудовані дві школи, побудована церква, видавались кредити органам місцевого земства для ведення господарства, також було збудовано приміщення де зараз знаходиться районний музей, а ще самий найцікавіший факт, що з тих грошей було збудовано Будинок жіночої семінарії тож зараз в цьому будинку і знахоться наше теперішнє управління Державного казначейства у Добровеличківському районі.
Добровеличківське відділення Державного казначейства було створено 1 лютого 1996 року наказом № 1. Відділення було створене як орган державної виконавчої влади і знаходилося в безпосередньому підпорядкуванні Управління Державного казначейства у Кіровоградській області.
У перший рік становлення казначейства чисельність штату становила 6 чоловік, і відділення знаходилось у 2-х кабінетах приміщення райдержадміністрації.
5 грудня 2006 року відбулася реорганізація відділення на управління Державного казначейства у Добровеличківському районі ГУДКУ у Кіровоградській області.
На сьогоднішній день штат працівників складається з 18-ти чоловік. Всі працівники мають повну вищу освіту, середній вік працюючих складає 36 років. І роботу усього колективу очолює начальник управління Кузьміна Валентина Петрівна, яка прийшла в колектив у перший рік заснування, вона має заслужений авторитет у колективі і в усьому районі як високоосвідчена, енергійна та привітна людина. З перших днів становлення казначейства і по теперішній час трудяться у колективі його ветерани :
Кириченко О. Г., Алєксандрова Н. М., Кононенко М. А., Зима Т.І, Єремеєв О.О..

Весь колектив повсякденно займається нелегкою, кропіткою працею. Дуже часто приходиться затримуватись на робочих місцях допізна і все для оперативного та ефективного обслуговування клієнтів та разом з тим для повного та цільового використання бюджетних коштів.

Казначейство не просте це діло

Це в Держави повная КАЗНА

Казначеї роблять це уміло

Кожен день працюють до пізна!

Казначеї віддають всі сили

Щоб пожарний, лікар , керівник,

Всі зарплату вчасно получили

І в Держави - щоб був повний кошельок!
Категорія: Новини Доброї та району | Переглядів: 870 | Додав: AnJei
Всього коментарів: 1
0  
1 AnJei   (16.04.2009 20:26)
Забавно ! Еремееву А.А. - respect

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар новин
«  Квітень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Пошук
Друзі сайту
Д-Величківка-Google

Перевод физических величин

MyRadio.com.ua - включи свою музикуkolomyya.eu.org

Настільний теніс - Добровеличківка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright Molew&Gordus © 2020 |